ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 |
||||||||
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
||||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
20.00 |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ |
- |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ. Α |
ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΙΑΤΟΥ |
17.00 |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ |
- |
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α |
ΚΤΕΝΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΤΟΦΑΛΟΣ |
20.00 |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ |
- |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ Α |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΓΚΟΛΦΗΣ- ΔΑΝΙΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΑΣΤΡΟΥΣ |
16.00 |
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ |
- |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α |
ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ |
17.00 |
Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ |
- |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ Α |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
|
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
||||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
19.00 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
- |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Γ |
ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ- ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΗΛΙΑΔΟΥ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
15.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
- |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ Γ |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ |
19.00 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. |
- |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Γ |
ΓΕΡΑΝΙΟΣ- ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.- ΦΩΤΕΙΝΗ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
18.00 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ |
- |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Γ |
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ |
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
||||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΖΑΚΥΝΘΟΥ |
15.00 |
Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ |
- |
Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ Γ/Τ |
ΓΑΛΑΝΗΣ - ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ |
13.30 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 |
- |
Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Γ/Τ |
ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΗΛΙΑΔΟΥ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
18.00 |
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
- |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ Γ/Τ |
ΛΕΒΕΝΤΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π. |
|
ΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
||||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
15.30 |
Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 |
- |
Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ Π |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
17.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
- |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Π |
ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2018 |
ΑΙΓΙΟΥ |
14.30 |
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ |
- |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ Π |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
20.00 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013 |
- |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Π |
ANAB. |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
15.00 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
- |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ Π |
ΜΑΜΜΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ |
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
||||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
14.45 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1 |
- |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1 Κ |
ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π. |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
15.00 |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ |
- |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ Κ |
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
Ε.Α.Π. |
19.00 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
- |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2 Κ |
ΑΝΑΒ |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ |
17/12/2017 |
ΑΠΟΛΛΩΝΑ |
20.30 |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ |
- |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Κ |
ΓΑΛΑΝΗΣ - ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
16.30 |
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
- |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2 Κ |
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΤΣΑΓΓΑΡΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΖΑΚΥΝΘΟΥ |
15.00 |
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο. |
- |
Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ Κ |
ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ -ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
17.30 |
Α.Ο. ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
- |
Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Κ |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
18.00 |
Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
- |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 Κ |
ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
20.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 |
- |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1 Κ |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
15.00 |
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
- |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 Κ |
ΚΤΕΝΑ-ΦΙΛΗΣ |
|
ΠΕΜΠΤΗ |
14/12/2017 |
ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ |
20.00 |
Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ |
- |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ Κ |
ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
17.00 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2 |
- |
Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ |
ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
13/12/2017 |
ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ |
19.30 |
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ |
- |
Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ Κ |
ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ |
16.00 |
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ |
- |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Κ |
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΔΟΞΑΡΑΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
15.00 |
Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ |
- |
Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κ |
ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ |
15.00 |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ |
- |
Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Κ |
ΛΙΑΚΑΚΗΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
15.15 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2 |
- |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 Κ |
ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
17/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
17.00 |
Α.Ο. ΟΙΑΞ |
- |
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ Γ/Τα |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
|
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
||||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΡΟΙΤΙΚΩΝ |
15.00 |
Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ |
- |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2 ΠΚ |
ΓΚΟΛΦΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΗ |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
17.00 |
Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
- |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ ΠΚ |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
14.00 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1 |
- |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 ΠΚ |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
29/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
14.00 |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 |
- |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 ΠΚ |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
16.00 |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2 |
- |
Α.Σ ΝΕΜΕΑ ΠΚ |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
|
ΠΕΜΠΤΗ |
21/12/2017 |
ΑΓ. ΘΕΩΔΩΡΩΝ |
19.30 |
Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ |
- |
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΚ |
||
ΠΕΜΠΤΗ |
21/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
20.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2 |
- |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ ΠΚ |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ |
19.30 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1 |
- |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ ΠΚ |
ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΗΛΙΑΔΟΥ |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
15.00 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1 |
- |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 ΠΚ |
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ |
15.30 |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ |
- |
Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΠΚ |
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ. |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΑΙΓΙΟΥ |
14.30 |
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 2 |
- |
Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ ΠΚ |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΚΟΥΚΟΥΛΙ |
16.30 |
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
- |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΚ |
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ |
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
13.00 |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3 |
- |
Α.Ο. ΟΙΑΞ ΠΚ |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
21.15 |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2 |
- |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2 ΠΚ |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
13.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3 |
- |
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2 ΠΚ |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
20/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
20.00 |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1 |
- |
Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΚ |
||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
23/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
20.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 |
- |
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΚ |
||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
23/12/2017 |
ΚΙΑΤΟΥ |
19.00 |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 |
- |
Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ ΠΚ |
||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
||||||||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22/12/2017 |
ΚΙΑΤΟΥ |
19.30 |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 |
- |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ ΠΠ |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
15.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
- |
Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΠΠ |
||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
23/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
15.15 |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ |
- |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΠ |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22/12/2017 |
ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ |
17.00 |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ |
- |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΠ |
ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
19.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ |
- |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ Π |
ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
23/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
14.00 |
Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ |
- |
Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
21.00 |
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ |
- |
Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Κ |
ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ |
20.00 |
Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ |
- |
Α.Ο. ΟΙΑΞ Κ |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
16/12/2017 |
ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ |
12.00 |
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ |
- |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κ |
ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 4 ΑΓΩΝΕΣ
ΟΜΑΔΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
ΝΙΚΕΣ |
ΗΤΤΕΣ |
ΣΕΤ |
|
1 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
11 |
4 |
0 |
12-3 |
2 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
9 |
3 |
1 |
10-2 |
3 |
Α.Ο. ΟΙΑΞ |
7 |
2 |
2 |
8-6 |
4 |
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ |
6 |
2 |
2 |
6-6 |
5 |
Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ |
3 |
1 |
3 |
3-9 |
6 |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ |
ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ |
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
|||
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ. |
2-3 |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ |
|
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ |
3-0 |
Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ |
|
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
3-0 |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ |
|
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
3-2 |
Α.Ο. ΟΙΑΞ |
|
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
3-0 |
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ |
|
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|||
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
3-0 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
|
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ |
3-0 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. |
|
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
3-1 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
3-0 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|||
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ |
1-3 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 |
|
Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ |
3-0 AA |
Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ |
|
Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ |
0-3 |
Α.Γ.Σ.Π. |
|
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
1-3 |
Α.Ο. ΟΙΑΞ |
|
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ |
3-0 |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ |
|
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ |
0-3 |
Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ |
|
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ |
3-2 |
Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ |
|
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ |
0-3 |
Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
|
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
3-0 |
Μ ΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΝEΑΝΙΔΩΝ |
|
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
3-1 |
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝEΑΝΙΔΩΝ |
|
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|||
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
3-0Α.Α |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ |
|
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ |
3-0 |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ |
|
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ |
0-3 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
|
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
2-3 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
|
Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 |
3-1 |
Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ |
|
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|||
Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ |
3-1 |
Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ |
|
Α.Γ.Σ.Μ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΟΣ |
3-1 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1 |
|
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 |
3-0 |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ |
|
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2 |
3-1 |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 |
|
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 |
0-3 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. |
|
Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ |
3-0ΑΑ |
Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΠΚ |
|
Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
0-3 |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ |
|
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
3-0 |
Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ |
|
Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ |
0-3 |
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ |
|
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1 |
3-0 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 1 |
|
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 1 |
3-1 |
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ |
|
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2 |
1-3 |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2 |
|
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ |
3-0 |
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
|
Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ |
3-0 |
Α.Σ ΝΕΜΕΑ |
|
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ |
1-3 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1 |
|
Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ |
0-3 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1 |
|
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 |
ΑΝΑΒ. |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
|
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2 |
0-3 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2 |
|
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 1 |
0-3 |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2 |
|
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ |
0-3 |
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ |
|
Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ |
1-3 |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ |
|
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3 |
ΑΝΑΒ. |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3 |
|
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2 |
0-3 |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2 |
|
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2 |
3-0 |
Α.Ο. ΟΙΑΞ |
|
ΑΡΑΤΟΣ 1893 |
0-3 |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1 |
|
Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ |
0-3 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 ΠΚ |
|
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ |
ΑΝΑΒ. |
Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΚ |
|
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 |
2-3 |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 4 ΑΓΩΝΕΣ
ΟΜΑΔΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
ΝΙΚΕΣ |
ΗΤΤΕΣ |
ΣΕΤ |
|
1 |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ |
12 |
4 |
0 |
12-0 |
2 |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ |
11 |
4 |
0 |
12-2 |
3 |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 ΚΙΑΤΟΥ |
5 |
2 |
2 |
6-9 |
4 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ |
4 |
1 |
3 |
6-9 |
5 |
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
3 |
1 |
3 |
4-9 |
6 |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ |
1 |
0 |
4 |
2-12 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 |
|||||||
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
|||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
18.15 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ. |
- |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Α |
ΓΕΡΑΝΙΟΣ- ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ |
18.00 |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ |
- |
Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ Α |
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
19.00 |
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
- |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ Α |
ΚΟΥΓΙΑΣ-ΣΠΙΝΑΣ- ΤΣΟΧΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
17.00 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
- |
Α.Ο. ΟΙΑΞ Α |
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
15.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
- |
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ Α |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
18.00 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
- |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ Γ |
ΛΕΒΕΝΤΗΣ - ΔΑΝΙΑ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
18.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ |
- |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. Γ |
ΚΟΥΓΙΑΣ-KΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
18.00 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
- |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Γ |
ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
20.00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
- |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ Γ |
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|
||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
19.00 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ |
- |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 Γ/Τ |
ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ. |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ |
13.00 |
Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ |
- |
Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Γ/Τ |
3-0ΑΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΑΙΓΙΟΥ |
17.00 |
Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Γ/Τ |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
14.00 |
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
- |
Α.Ο. ΟΙΑΞ Γ/Τ |
ΣΠΙΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
12.00 |
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ |
- |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ Γ/Τ |
ΚΟΥΓΙΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΑΣΤΡΟΥΣ |
18.00 |
Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ |
- |
Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ Γ/Τ |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ |
20.30 |
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ |
- |
Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Γ/Τ |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ |
16.00 |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ |
- |
Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ/Τ |
ΛΙΑΚΑΚΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
09/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
17.00 |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
- |
Μ ΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Ν |
ΚΤΕΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
09/12/2017 |
Ε.Α.Π. |
19.00 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
- |
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν |
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|||||||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
Ε.Α.Π. |
19.00 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
- |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ ΠΠ |
3-0ΑΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
09/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
16.45 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ |
- |
Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ ΠΠ |
ΣΠΙΝΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΑΠΟΛΛΩΝΑ |
19.00 |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ |
- |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΠ |
ΓΑΛΑΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
15.00 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
- |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΠ |
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
16.00 |
Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 |
- |
Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ ΠΠ |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ) |
|||||||
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΠΥΛΟΥ |
19.30 |
Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ |
- |
Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΚ |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
19.30 |
Α.Γ.Σ.Μ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΟΣ |
- |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1 ΠΚ |
ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
16.00 |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 |
- |
Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ ΠΚ |
ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
18.00 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2 |
- |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 ΠΚ |
ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
18.00 |
Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3 |
- |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΠΚ |
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΠΥΡΓΟΥ |
18.00 |
Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ |
- |
Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΠΚ |
3-0ΑΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
17.30 |
Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
- |
Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΚ |
ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΣΠΑΡΤΗΣ |
15.00 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
- |
Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΚ |
ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΜΟΛΑΩΝ |
16.00 |
Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ |
- |
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ ΠΚ |
ΔΟΞΑΡΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
17.00 |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1 |
- |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 1 ΠΚ |
ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
21.00 |
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 1 |
- |
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΚ |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ |
20.30 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2 |
- |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2 ΠΚ |
ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
15.00 |
Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ |
- |
Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΚ |
ΚΤΕΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ |
13.00 |
Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ |
- |
Α.Σ ΝΕΜΕΑ ΠΚ |
ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ |
15.30 |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ |
- |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1 ΠΚ |
ΜΑΜΜΟΥ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ |
15.00 |
Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ |
- |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1 ΠΚ |
ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π. |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ |
15.30 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 |
- |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ ΠΚ |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ |
14.45 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2 |
- |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2 ΠΚ |
ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΟΛΦΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΙΓΙΟΥ |
17.30 |
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 1 |
- |
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2 ΠΚ |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΠΟΛΛΩΝΑ |
19.00 |
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ |
- |
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 2 ΠΚ |
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΑΜΜΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΚΡΑΤΑΣ |
15.00 |
Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ |
- |
Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ ΠΚ |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
13.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3 |
- |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3 ΠΚ |
ΚΟΣΜΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
9.00 |
Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2 |
- |
Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2 ΠΚ |
ΚΟΣΜΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΑΡΓΟΥΣ |
11.00 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2 |
- |
Α.Ο. ΟΙΑΞ ΠΚ |
ΚΟΣΜΑΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΚΙΑΤΟΥ |
18.30 |
ΑΡΑΤΟΣ 1893 |
- |
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1 ΠΚ |
ΛΙΟΝΤΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΛΕΧΑΙΟΥ |
17.00 |
Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ |
- |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 ΠΚ |
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
9/12/2017 |
ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
17.00 |
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ |
- |
Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΚ |
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
10/12/2017 |
NAYΠAKTOY |
17.00 |
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 |
- |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Κ |
ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ. |
|
|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Η' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ
ΟΜΑΔΑ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ |
ΝΙΚΕΣ |
ΗΤΤΕΣ |
ΣΕΤ |
|
1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
14 |
4 |
2 |
16-6 |
2 |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. |
13 |
5 |
1 |
16-10 |
3 |
Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ |
11 |
4 |
2 |
13-3 |
4 |
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ |
10 |
4 |
2 |
13-7 |
5 |
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ |
10 |
3 |
3 |
12-11 |
6 |
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ |
8 |
2 |
4 |
11-13 |
7 |
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ |
5 |
2 |
4 |
7-14 |
8 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. |
1 |
0 |
6 |
3-15 |