ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.

2-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ            

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

3-0

Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ     

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

3-0

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ            

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-2

Α.Ο. ΟΙΑΞ                    

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3-0

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ      

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.      

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-1

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ          

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3-0

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

1-3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

3-0 AA

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ  

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

0-3

Α.Γ.Σ.Π.

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

1-3

Α.Ο.   ΟΙΑΞ              

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ        

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

0-3

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

3-2

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ             

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

0-3

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

3-0

Μ ΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   ΝEΑΝΙΔΩΝ            

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-1

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΝEΑΝΙΔΩΝ              

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-0Α.Α

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ      

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ    

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ  

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

2-3

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ    

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

3-1

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

3-1

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ    

Α.Γ.Σ.Μ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΟΣ

3-0

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1    

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1

3-0

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ        

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

3-1

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2  

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3

0-3

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.  

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

3-0ΑΑ

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ     ΠΚ          

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ  

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-0

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ

Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ

0-3

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ        

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 1          

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 1

3-1

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

1-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2               

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

3-0

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ            

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

3-0

Α.Σ ΝΕΜΕΑ                     

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

1-3

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

ΑΝΑΒ.

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                            

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

0-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2    

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 1

0-3

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2    

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ

1-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ      

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3

ΑΝΑΒ.

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3          

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2

0-3

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2    

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2

3-0

Α.Ο. ΟΙΑΞ              

ΑΡΑΤΟΣ 1893

0-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1  

Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ

0-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 ΠΚ         

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΝΑΒ.

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   ΠΚ          

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

2-3

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ    

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

18.15

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ       Α

ΓΕΡΑΝΙΟΣ- ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

18.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ Α

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

19.00

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

-

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ            Α

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΣΠΙΝΑΣ- ΤΣΟΧΑΣ                 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                 Α

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ     Α

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

18.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ             Γ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ - ΔΑΝΙΑ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.       Γ

ΚΟΥΓΙΑΣ-KΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                                  

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

18.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ           Γ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          Γ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

19.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014 Γ/Τ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.      

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

13.00

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

-

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ   Γ/Τ

3-0ΑΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΑΙΓΙΟΥ

17.00

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

 

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ    Γ/Τ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

14.00

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

-

Α.Ο.   ΟΙΑΞ               Γ/Τ

ΣΠΙΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

12.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ        Γ/Τ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                      

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

18.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ           Γ/Τ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ                    

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

20.30

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ             Γ/Τ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ/Τ

ΛΙΑΚΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Μ ΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   Ν

ΚΤΕΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09/12/2017

Ε.Α.Π.

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν          

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

Ε.Α.Π.

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ       ΠΠ  

3-0ΑΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

09/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

16.45

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ     ΠΠ

ΣΠΙΝΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ   ΠΠ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

15.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ     ΠΠ

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.00

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

-

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ   ΠΠ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΠΥΛΟΥ

19.30 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ     ΠΚ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.30 

Α.Γ.Σ.Μ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΟΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1     ΠΚ

ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.00 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ         ΠΚ

ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2   ΠΚ

ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3

-

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   ΠΚ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΠΥΡΓΟΥ

18.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ     ΠΚ    

3-0ΑΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

17.30

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ   ΠΚ  

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ             

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

15.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΠΚ

ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΜΟΛΑΩΝ

16.00

Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ         ΠΚ

ΔΟΞΑΡΑΣ                                       

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 1           ΠΚ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 1

-

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΚ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ          

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2            ΠΚ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ            ΠΚ

ΚΤΕΝΑΣ-ΦΙΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

13.00

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

-

Α.Σ ΝΕΜΕΑ                     ΠΚ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ                            

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1 ΠΚ

ΜΑΜΜΟΥ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1 ΠΚ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

15.30

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ             ΠΚ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2   ΠΚ

ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΟΛΦΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΙΓΙΟΥ

17.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 1

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2     ΠΚ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 2     ΠΚ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΑΜΜΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΚΡΑΤΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ       ΠΚ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3     ΠΚ

ΚΟΣΜΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

9.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2     ΠΚ

ΚΟΣΜΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

11.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ               ΠΚ

ΚΟΣΜΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

18.30

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1  ΠΚ

ΛΙΟΝΤΟΥ                                                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΛΕΧΑΙΟΥ

17.00

Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 ΠΚ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

17.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   ΠΚ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

NAYΠAKTOY

17.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

-

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ     Κ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.

           

 

                                                      

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-3-4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2-3-4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

19.00

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.   Α

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.30

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       Α

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

16.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Α

ΚΤΕΝΑΣ-ΛΙΟΝΤΟΥ                

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

16.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ   Α

3-0ΑΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

15.00

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ   Α

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Γ

ΔΑΝΙΑ - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.- ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ Γ

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΟΥΡΑΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ Γ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΓΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

19.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Γ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ-ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

14.30

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Γ/Τ

ΓΑΛΑΝΗΣ-ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ Γ/Τ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ   Γ/Τ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ Γ/Τ

ΤΣΟΧΑΣ-ΦΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΚΡΑΤΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ/Τ

ΣΙΑΚΕΒΕΛΛΑΣ-ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.    

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

17.30

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Γ/Τ

ΛΙΑΚΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Γ/Τ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Γ/Τ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80   Π

ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

15.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ   Π

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ-ΣΟΦΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

Ε.Α.Π.

16.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ   Π

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

16.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   Π

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ                  

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013 Π

ΜΑΜΜΟΥ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

12.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ Π

3-0 Α.Α

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1   Κ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ - ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ      

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1   Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

17.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ   Κ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ .- ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

21.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   Κ

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ - ΗΛΙΑΔΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Κ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΑΜΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α..Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Κ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΠΥΡΓΟΥ

14.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.   Κ

ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ            

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΛΕΧΑΙΝΩΝ

17.00

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ   Κ

ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

4/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.00 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1

-

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Κ ΟΧΙ

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

19.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

ΛΙΟΝΤΟΥ    

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

19.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ   Κ

ΚΤΕΝΑ-ΦΙΛΗΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ   Κ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2   Κ

ΤΣΟΧΑΣ-ΦΙΛΗΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

17.00

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ Κ

ΚΟΣΜΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ         Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ          

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ         Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ       Κ

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΔΟΞΑΡΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ   Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.00 

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ       Κ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

ΠΥΛΟΥ

15.00 

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2   Κ

ΛΙΑΚΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

02/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Ν.ΟΚ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   Ν

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

TETAΡΤΗ

06/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

21.30

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   Ν

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΦΑΣΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017 – 2018.

1η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

0-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

 

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

2-3

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

 

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΡΕΠΟ

 

2η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

 

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013    

 

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0 ΑΑ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

 

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΡΕΠΟ

 

3η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ  

 

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ    

 

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

 

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΡΕΠΟ

 

4η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ      

 

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

 

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

1-3

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ  

 

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

ΡΕΠΟ

 

5η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ  

 

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

1-3

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ        

 

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ  

 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

ΡΕΠΟ

 

6η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-1

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

 

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

1-3

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ    

 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

1-3

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

 

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

ΡΕΠΟ

 

7η Αγωνιστική

 

 

 

 

 

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

3-1

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ  

 

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ        

 

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

 

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

ΡΕΠΟ

 
                   

 

 

Η ομάδα του Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΝΙΚΕΣ

ΗΤΤΕΣ

ΣΕΤ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

6

5

1

16-4

15

2

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

6

5

1

16-3

15

3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

6

4

2

16-4

12

4

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

6

4

2

12-6

11

5

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

6

2

4

7-13

6

6

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

6

1

5

6-18

1

7

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

6

0

6

1-18

0

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα αγώνων Β' Φάση Νεανίδων.

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                  

3-0

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ             

3-0

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                    

1-3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2-3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

1-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.      

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ      

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ        

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

1-3

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

3-0 Α.Α

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ            

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ

0-3

Α.Ο. ΟΙΑΞ              

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

2-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ        

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

3-0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3-1

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ              

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΟ (ΕΣΠΕΠ)

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

3-0

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

1-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

3-1

Α.Ο. ΟΙΑΞ

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

1-3

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

3-2

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

0-3

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

2-3

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

3-0

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

1-3

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80  

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

2-3

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ                

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-0 Α.Α.

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ             

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ  

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

3-0 Α.Α.

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1  

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1

ΑΝΑΒΟΛΗ

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1  

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

3-0

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ  

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2

0-3

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ  

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ    

Α..Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

3-0

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.      

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ  

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

ΑΡΑΤΟΣ 1893

0-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1

3-1

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ  

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ  

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

0-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2  

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

3-0

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ

Α.Ο. ΟΙΑΞ

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ        

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

0-3

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ        

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3-0

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ      

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

ΑΝΑΒΟΛΗ

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2

3-1

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ          

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

3-0

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2  

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

0–3

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ     ΝΕΑΝΙΔΩΝ