Αγωνιστικό Πρόγραμμα 21-23/11--Διαιτητές

ΠΑΡ 21/11/2014 ΚΟΡΙΝΘΟΥ 22.00 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1-ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ (ΚΟ) ΚΤΕΝΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ
ΣΑΒ 22/11/2014 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12:30 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ (ΚΟ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΕΡΕΓΚΟΥΝΗ
--||-- ΑΡΓΟΥΣ 14.00 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΟ ΜΙΔΕΑΣ (ΚΟ) ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ
--||-- ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 14.30 ΑΟ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ (ΚΟ) ΓΕΜΕΝΗΣ Κ.-ΓΕΜΕΝΗΣ Λ.
--||-- ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15.00 ΑΟ ΟΙΑΞ-ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 (ΚΟ) ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ                     
--||--  ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ 15.00 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΑΟ-ΦΟΝ ΟΜΟΝΟΙΑ (ΑΝ/Α) ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ-ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΡΑΤΗΣ
--||--
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 15.30 ΦΟΝ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΚΟ) ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ  
--||-- ΑΡΓΟΥΣ 16.00 ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ 1-ΑΟΔΑ ΚΟΡΩΝΙΣ (ΚΟ) ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ
--||-- ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16.00 ΣΕΦ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΕ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (ΚΟ) ΔΟΞΑΡΑΣ 
--||-- ΣΠΑΡΤΗΣ 16.00 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (ΚΟ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ-ΣΟΦΟΥ
--||-- ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 16.00 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ-ΝΟΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ (ΚΟ) ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ
--||-- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ 16.00 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΚΟ) ΛΥΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΔΟΥΒΡΗ
--||-- ΚΙΑΤΟΥ 17.00 ΑΡΑΤΟΣ 1893-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΚΟ) ΛΙΟΝΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
--||-- ΤΟΦΑΛΟΣ 17.15 ΑΣΠΣ ΘΗΣΕΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ (ΚΟ) ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ
--||-- ΠΑΝ.ΠΑΤΡΑΣ 17.30 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ-ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ (ΚΟ) ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 
--||-- ΚΙΑΤΟΥ 19.00 ΑΡΑΤΟΣ 1893-ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΑΝ/Α) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΟΝΑΣ
--||-- Ε.Α.Π. 19.30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ (ΑΝ/Α) ΛΥΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΔΑΝΙΑ
--||-- Ε.Α.Π. 21.00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ (ΚΟ) ΔΑΝΙΑ-ΜΑΜΟΥ 
ΚΥΡ 23/11/2014 ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15.30 ΓΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (ΚΟ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ 
--||-- ΑΡΓΟΥΣ 16.00 ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΡΑΤΟΣ 1893 (ΠΑΙ) ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
--||--
ΠΑΡΑΛΙΑΣ 17.30 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΝΟ ΠΥΛΟΥ (ΚΟ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ 
--||-- ΚΟΡΙΝΘΟΥ 18.00 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ   A (ΓΥ/Α) ΓΕΜΕΝΗΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ-ΤΣΟΧΑΣ          
--||-- ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 18.00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ (ΓΥ/Α) ΚΤΕΝΑΣ-ΔΗΜΑΚΗΣ-ΛΙΟΝΤΟΥ     
--||-- ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ (ΓΥ/Α) ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ
--||-- ΣΠΑΡΤΗΣ 18.00 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (ΠΑΙ) ΓΙΑΝΑΚΑΚΟΣ-ΣΟΦΟΥ 
--||-- Ε.Α.Π. 19.30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΣΕΦ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (ΓΥ/Α) ΓΚΟΛΦΗΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΝΙΑ

* Ο αγώνας Β΄ Εθνικής Ανδρών ΕΑ Πατρών-ΑΟ Αιγιαλέων θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας της ΕΑ Πατρών.

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒ 22/11/2014, ΩΡΑ 18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ, ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ-ΓΚΟΛΦΗΣ-ΒΑΡΕΛΑΣ

ΣΑΒ 22/11/2014, ΩΡΑ 18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ, ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΠΕΤΟΥΣΗΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΥΡΤΣΙΑ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΑΒ 22/11/2014, ΩΡΑ17:00, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ, ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ-ΦΙΛ. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ, ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΣΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ-ΚΑΡΑΦΩΤΗ

ΚΥΡ 23/11/2014, ΩΡΑ 15:00, ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ, ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ, ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

Ανακοίνωση της Ε.Σ.ΠΕ.Π.

Δείτε εδώ την ανακοίνωση της Ε.Σ.ΠΕ.Π. σχετικά με τις άδειες λειτουργίας γηπέδων.

Ειδική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων ΕΣΠΕΠ 2014-15

 Στην κατηγορία "Προκηρύξεις" αναρτήθηκε η Ειδική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων της ΕΣΠΕΠ για την αγωνιστική περίοδο 2014-15. Μπορείτε να την κατεβάσετε.