ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

20.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ    

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          

ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

17.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ      

ΚΤΕΝΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ    

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ      

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ    

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ            

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ        

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. – ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

18.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ    

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.      

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΝΙΑ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ              

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.          

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

15.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ   Γ ΤΟΠ

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ – ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.30

Α.Ο. ΓΑΛΗΝΗ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Γ ΤΟΠ

0-3 Α.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

13.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

 

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ   Γ ΤΟΠ

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

-

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ           Γ ΤΟΠ

ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ   Γ ΤΟΠ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   Γ ΤΟΠ

ΚΟΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   Γ ΤΟΠ

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ - ΔΟΞΑΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

13.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ         Γ  ΤΟΠ

ΔΟΞΑΡΑΣ - ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 11/11/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΣΠ Θέτις

Γκόλφης-Λιναρδάτος

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 12/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΑΣ Πανερυθραϊκός

Γεράνιος-Μπακλέσης - Βλαχουλη

Σάββατο 11/11/2017

Απόλλων Πάτρας

18.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Παλλήνη

Πετούσης-Λεβέντης-Τζουνοπούλου

               

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Τετάρτη 15/11/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΟΦ Πορφύρας

Χρηστίδης-Κτενάς

Κτενά

           

Λιόντου-Σπίνας

ΕΠΟΠΤΕΣ

                 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4-5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

17.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                 Γ

ΤΣΟΧΑΣ-ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                           

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

18.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ                   Γ

ΔΟΞΑΡΑΣ – ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ – ΣΟΦΟΥ  

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.             Γ

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ - ΒΛΑΧΟΥΛΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.30

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Γ

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ                     Ε

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013 Ε

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ - ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

20.30

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ            Ε

ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                       Ν

ΣΠΙΝΑΣ-ΤΣΟΧΑΣ                                          

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ                Ν

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ         Ν

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                                  

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                   Ν

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν .- ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ        

 ΔΕΥΤΕΡΑ

6/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

21.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.             Ν

ΔΑΝΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ             Ν

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΗ                            

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ           Ν

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 28-29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Εσπέρου

17.00

ΟΦΠΦ Εθνικός

-

Παναχαϊκή Πετ.2013

Παπαχατζής-Κουρπανϊδης

Καλιγέρη

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Γεράνιος-Κτενάς

Ιορδανίδης

                 

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                     

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Λιόντου-Στίνας

Κτενά

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΙ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Ιορδανίδης

               

                                                                                                                                                    

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Λαμίας 2013

Πετούσης-Λιναρδάτος

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 29/10/2017

Παραλίας

17.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Τσουμελέας-Χριστοδουλόπουλος

Σάββατο 28/10/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Μάλφας-Παγκοζίδης

               

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4 & 5 Νοεμβρίου 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Κουτσούλας-Βουδούρης

Βαρθαλίτης

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Μυλωνάκης-Χανδρινός

Ιορδανίδης

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

           ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Διαμάντης-Κουγιάς

Παπακυριακοπούλου

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Πετούσης Ν.-Λιναρδάτος

Παπασηφάκη

                 

                                                                                                                                            

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Σταυράτη-Πατεράκης

Καστάνη

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΙ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Γεωργόπουλος

               

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Ζηρίνειο

18.00

Ζηρίνειος ΑΟΝ

-

ΑΣΠ Απόλλων

Λιδωρικιώτη-Καπάνταης

Ταλάρου

                 

                                                                                                                                                      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΣΠ Απόλλων

Πετούσης-Γκόλφης

Σάββατο 4/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΓΣ Πανιώνιος

Καραγιαννόπουλος-Χριστοδουλόπουλος

               

    

                                                                                            

  

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

ΜΕΤΣ

17.00

ΑΕΚ Αθηνών

-

ΕΑ Πατρών

Τσίτσικας-Οικονομοπούλου

Σάββατο 4/11/2017

Μελισσίων

18.00

ΣΦΑΜ Φοίβος

-

ΑΟ Αιγιαλέων

Αντωνόπουλος-Μόσιαλος

               

                  

      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ρεθύμνου

14.30

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Γιαννόπουλος-Πετακάκη

Κυριακή 5/11/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Κουγιάς-Κτενάς

               

                                                                                                                                                

                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

        

                                                                                                                                                      

  

                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                        

                                                                                                                              

Συναντήσεις Νεανίδων & Εφήβων 29/10/2017

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ        Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ         Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

14.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ  Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ         Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

16.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                   Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.00

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ             Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017 

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ       Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ        Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

Ε.Α.Π.

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ           Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    N