ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4 & 5 Νοεμβρίου 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Κουτσούλας-Βουδούρης

Βαρθαλίτης

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Μυλωνάκης-Χανδρινός

Ιορδανίδης

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

           ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Διαμάντης-Κουγιάς

Παπακυριακοπούλου

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Πετούσης Ν.-Λιναρδάτος

Παπασηφάκη

                 

                                                                                                                                            

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Σταυράτη-Πατεράκης

Καστάνη

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΙ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Γεωργόπουλος

               

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Ζηρίνειο

18.00

Ζηρίνειος ΑΟΝ

-

ΑΣΠ Απόλλων

Λιδωρικιώτη-Καπάνταης

Ταλάρου

                 

                                                                                                                                                      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΣΠ Απόλλων

Πετούσης-Γκόλφης

Σάββατο 4/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΓΣ Πανιώνιος

Καραγιαννόπουλος-Χριστοδουλόπουλος

               

    

                                                                                            

  

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

ΜΕΤΣ

17.00

ΑΕΚ Αθηνών

-

ΕΑ Πατρών

Τσίτσικας-Οικονομοπούλου

Σάββατο 4/11/2017

Μελισσίων

18.00

ΣΦΑΜ Φοίβος

-

ΑΟ Αιγιαλέων

Αντωνόπουλος-Μόσιαλος

               

                  

      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ρεθύμνου

14.30

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Γιαννόπουλος-Πετακάκη

Κυριακή 5/11/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Κουγιάς-Κτενάς