Αγωνιστικό Πρόγραμμα 31/-1/2--Διαιτητές

ΣΑΒ 31/1/2015 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 17:00 ΑΓΣ ΑΠΙΣ-ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ
(ΑΝ/Β) ΔΗΜΑΚΗΣ-ΛΙΟΝΤΟΥ
--||-- ΤΟΦΑΛΟΣ 17:15 ΑΓΣΠ ΘΗΣΕΑΣ-ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
(ΑΝ/Β) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΔΟΥΒΡΗ
--||-- ΚΙΑΤΟΥ 19:00 ΑΡΑΤΟΣ 1893-ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (ΑΝ/Α) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΧΑΣ
--||-- ΕΑΠ 19:30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΦΟΝ ΟΜΟΝΟΙΑ (ΑΝ/Α) ΓΚΟΛΦΗΣ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΔΑΝΙΑ
ΚΥΡ 1/2/2015 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13:00 ΑΟ ΟΙΑΞ-ΑΠΟΛΛΩΝ
(ΓΥ/Β) ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ
--||-- ΑΡΓΟΥΣ 14:00 ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (ΠΑΙ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΓΔΑ
--||-- ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 ΦΟΝ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΑΟ (ΓΥ/Β) ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ
--||-- ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ (ΓΥ/Α) ΔΗΜΑΚΗΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ-ΛΙΟΝΤΟΥ
--||-- ΚΟΡΙΝΘΟΥ 19:00 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΣΕΦ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (ΓΥ/Α) ΚΤΕΝΑΣ-ΓΕΜΕΝΗΣ-ΚΤΕΝΑ
--||-- ΕΑΠ 19:30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ (ΓΥ/Α) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ
--||-- ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΣ 19:30 ΑΠΣ ΠΥΡΓΕΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ (ΓΥ/Α) ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒ 31/1/2015, ΩΡΑ 19:00, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ, ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤΟΣΦ. 2013-ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, ΠΕΤΟΥΣΗΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡ 1/2/2015, ΩΡΑ 17:00, ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΥΚΟΥΛΙ, ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ-ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ, ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ-ΓΚΟΛΦΗΣ-ΔΑΝΙΑ

Final 4 Εφήβων

    Στην Πάτρα πραγματοποιείται, το διήμερο 23-24/1/2015, το final 4 του πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΣΠΕΠ. Τα ζευγάρια των ημιτελικών και το πρόγραμμα των αγώνων είναι:

bebada99aaa9847746eea59472544575 XL

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/1

18:00 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ - ΑΓΣΠ ΘΗΣΕΑΣ 3-0 (25-15, 25-14, 27-25)

20:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 3-0 (25-11, 25-21, 25-20)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/1

15:00 ΑΓΣΠ ΘΗΣΕΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 0-3 (13-25, 19-25, 19-25)

17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3-0 (25-15, 25-21, 25-22)

 

1ο Σετ: 3-0, 6-2, 10-2, 13-5, 15-7, 17-9, 19-10, 23-12, 25-15

2ο Σετ: 1-2, 4-2, 7-6, 8-8, 12-12, 15-13, 17-15, 18-17, 19-19, 21-21, 23-21, 25-21

3ο Σετ: 6-5, 9-6, 12-8, 13-10, 16-14, 18-15, 20-16, 20-18, 21-21, 23-22, 24-22, 25-22

Final 4 Νεανίδων

    Στην Κόρινθο θα πραγματοποιηθεί, το διήμερο 3-4/1/2015, το final 4 του πρωταθλήματος Νεανίδων της ΕΣΠΕΠ. Τα ζευγάρια των ημιτελικών και το πρόγραμμα των αγώνων είναι:

afisa neanidon2015

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1

16:00 ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΕ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3-0

18:00 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ -ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ 1-3

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/1

16:00 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΓΕ ΝΑΥΛΙΟΥ 2-3 (Μικρός Τελικός)

18:00 ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ 0-3 (Μεγάλος Τελικός)

1ο Σετ: 3-6, 8-12, 11-17, 15-20, 19-21, 20-23, 21-25

2ο Σετ: 5-4, 5-8, 7-12, 12-13, 14-18, 18-22, 19-25

3ο Σετ: 5-0, 9-7, 10-10, 15-20, 16-22, 17-25

Αναβολή της αγωνιστικής 24/25-1

    Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων, σας γνωρίζουμε ότι στις 24 – 25 /01/2015 δεν θα διεξαχθούν οι αγώνες λόγω εκλογών. Εξαίρεση αποτελεί το final four εφήβων, το οποίο θα διεξαχθεί στις 23-24/ 01/2015.